خرید شماره مجازی برای انواع برنامه ها از تمام کشور ها | نامبرکال1

فهرست

ورود | ثبت نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نـام
خرید شماره مجازی برای انواع برنامه ها از تمام کشور ها | نامبرکال
قوانین سرویس دهی عمومی:

نامبرکال فقط ارائه دهنده شماره مجازی میباشد و هرگونه سوئ استفاده از شمارها برعهده خود کاربر میباشد.

 

نامبرکال فقط تحویل دهنده شماره ،  و کد های تایید میباشد ، در صورت خرابی شماره ، هیچ مبلغی از حساب شماره کسر نمیشود ، اما در صورت دریافت کد تایید ، مبلغ کسر شده و در صورتی که به هر دلیل توسط نرم افزار ها مسدود شوید ، نامبرکال هیچگونه تعهدی نسبت به این مشکل نخواهد داشت ، زیرا وظیفه نامبرکال ، فقط تحویل کد تایید میباشد و نحوه استفاده شما ، به عهده نامبرکال نخواهد بود.

 

* شماره مجازی های ارزان ، ممکن است از کیفیت پایینی برخوردار باشد ، مانند دور تحویل دادن کد های تایید و.... 

* شمارهایی که موجودی آن ها رند میباشد(تعداد موجودی رند یعنی 1000 ، 1200 و.... ، ممکن از دورتر شماره را به شما تحویل دهند یا کلا شماره ای تحویل ندهند!

* برخی از شمارها از سرویس های مختلفی دریافت میشوند (حدود 8 اپراتور برای هر سرویس) نیاز است که در صورتی که کد تایید را دریافت نکردید ، سفارش را لغو کنید و مجددا از همان کشور مد نظرتون سرویس را انتخاب کنید تا خودکار شماره از اپراتور جدیدی را دریافت کنید. گاهی ممکن از نیاز باشد بیش از 10 تا 15 بار درخواست ارسال کد را دهید

تمام شمارها از اپراتور کشور های مختلف دریافت میشود و در صورت خرابی پس از کد تایید ، هیچ گونه مسئولیتی به عهده نامبرکال نخواهد بود.

* در صورتی که کد تایید را دریافت کنید ، اما ازش استفاده نکنید ، مبلغ از حساب کسر شده و قابل بازگشت نمیباشد.

* در صورتی که کد تایید را دریافت کنید ، اما طبق زمان بندی اپلیکیشن و نرم افزار ها از کد استفاده نکنید تا وقت که منقضی شود ، امکان ارسال مجدد کد فعال سازی وجود نداشته و مبلغ بازگشت داده نمیشود.

* پس از واریز و شارژ حساب ، امکان بازگشت وجود ندارد ( به دلیل تبدیل مبالغ به نرخ ارز) پس در واریز وجه دقت کنید.

*پس واریز وجه ، به دلایل امنیتی ، امکان بازگرداندن مبلغ وجود ندارد ، فقط در صورت اطلاع به دستگاهای قضایی دریافت حکم ، مبلغ قابل بازگشت میباشد.

*ما به هنگام خرید و واریز مبلغ ، مالیاتی دریافت نمیکنیم ، اما در صورت بازگشت وجه (به دستور پلیس فتا) ، 9 درصد بابت مالیات + 15 درصد بابت تبدیل نرخ ارز به دلار و از دلار به تومان ، کسر شده و سپس بازگشت داده میشود.

*شماره های چین ، ویتنام ، قزاقستان و دیگر شمارهای ارزان ، هیچ گونه تضمینی برای سرویس های واتس آپ و تلگرام و... ندارند و در صورت خرید شماره و خرابی شمارها ، مسئولیتی به عهده نامبرکال نخواهد بود.

* در صورتی که شماره دریافتی ریپورت و یا مسدود بود ، مبلغ از حساب شما کسر نمیشود ، اما ممکن از به دلیل تلاش بیش از حد به هنگام ثبت نام ، به صورت خودکار شماره مسدود شود ، پس با کیفیت ترین شماره را انتخاب کنید و چندین حساب را روی یک گوشی نسازید.

*برخی از شمارها از جمله چین ، ویتنام ، ایران ، به دلیل ارزانی بسیار ، توسط ربات ، مورد بررسی قرار نمیگیرند ، ممکن است که شماره ای را که دریافت میکنید ، کار نکند و کدی را تحویل ندهد یا اینکه روی شماره تایید دو مرحله ای(تلگرام) فعال شده باشد ، در هر صورت ، مبلغ قابل بازگشت نمیباشد!

* زمانی که که در تلگرام شماره را وارد کردید و با پیام we send code to another account ( کد را به تلگرام دیگر شما ارسال کردید) شماره را لغو کنید و شماره دیگری انتخاب کنید ، چون ممکن است اکانت رمز دو مرحله ای داشته باشد(اگر داشته باشد ، مبلغی بازگشت داده نمیشود)

*در صورتی که مهارت در ساخت هیچ نوع اکانتی ندارید ، لطفا از کافی نت ها کمک بگیرید، اگر کد را دریافت کردید ، ولی فراموش کردید ، اشتباه وارد کردید و... ، مبلغ مجددا از حسابتون کسر شده(بابت تحویل کد) و دیگر قابل بازگشت نمیباشد.

*مسئولیت نامبرکال ، فقط جهت تحویل کد میباشد ، اگر شماره خراب باشد ، کد به شما تحویل داده نمیشود یا در جایی که ثبت نام میکنید ، شماره را قبول نمیکند ، با اینحال در یک صورت کد تحویل داده میشود که شماره سالم باشد ، اگر خرابی از شماره های ما باشد ، کد دریافت نمیکنید و مبلغی کسر نمیشود. نامبرکال هیچگونه مسئولیتی در قبال نوع استفاده شما از کد هارا ندارد.

*ما کاربران را به دلیل فعال کردن رمز دو مرحله جریمه نخواهیم کرد و اگر شما شماره ای را تهیه کردید که رمز دو مرحله ای داشت ، هیچ بازگشت مبلغ و پرداخت خسارتی وجود نخواهد داشت.اگر شماره ای را تهیه کردید که تایید دو مرحله ای نداشت ، میتوانید برای خود تایید دو مرحله ای را فعال کنید(بدون جریمه)

*برخی مواقع از ساعت 9 شب تا 12 شب و یا یک روز کامل و حتی چند روز ، ممکن از کیفیت اپراتور ها کمتر شود که به دلیل قطعی و تعمیرات یا عدم شارژ اپراتور های با کیفیت میباشد.

*هر سرویس یا کشور ، از 10 اپراتور ، شماره تحویل میدهد ، از 10 اپراتور فقط 5 تای آنها ممکن است شماره تحویل دهد و 5 تای دیگر ممکن است تاخیر داشته باشند یا شاید تحویل ندهند ، ما به صورت خودکار از بهترین اپراتور به شما شماره را تحویل میدهیم ، اما ممکن است است برای چند ساعت یا چند روز اپراتور های برتر موجودی نداشته باشند ، پس خودکار به اپراتور های بی کیفیتر منتقل میشوید ، پس اگر روزی شماره مجازی را سریع دریافت کردید یا یک روزی شماره ای دریافت نکردید ، این مسئله به عهده نامبرکال نبوده و نمیتوانیم مشخص کنیم که چه اپراتوری امروز موجودی دارد یا خیر. پس همیشه ممکن است سرویس ها با کیفیتر نباشند .

شمارها به نرخ دلار ، هر روز در حال تغییر قیمت هستند ، بنابراین اگر امروز 3000 تومان ، حساب خود را شارژ کردید و فردا شماره 3200 تومان شد ، هیچگونه مسئولیتی به عهده نامبرکال نخواهد بود.

 

ثبت نام در نامبرکال به معنای پذیرفتن تمام موارد بالا است.

×حذف کادر
پیام به پشتیبانی