خرید شماره مجازی برای انواع برنامه ها از تمام کشور ها | نامبرکال1

فهرست

ورود | ثبت نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نـام
قوانین سرویس دهی عمومی:

نامبرکال فقط ارائه دهنده شماره مجازی میباشد و هرگونه سوئ استفاده از شمارها برعهده خود کاربر میباشد.

 

نامبرکال فقط تحویل دهنده شماره ،  و کد های تایید میباشد ، در صورت خرابی شماره ، هیچ مبلغی از حساب شماره کسر نمیشود ، اما در صورت دریافت کد تایید ، مبلغ کسر شده و در صورتی که به هر دلیل توسط نرم افزار ها مسدود شوید ، نامبرکال هیچگونه تعهدی نسبت به این مشکل نخواهد داشت ، زیرا وظیفه نامبرکال ، فقط تحویل کد تایید میباشد و نحوه استفاده شما ، به عهده نامبرکال نخواهد بود.

 

شماره مجازی های ارزان ، ممکن است از کیفیت پایینی برخوردار باشد ، مانند دور تحویل دادن کد های تایید و....

تمام شمارها از اپراتور کشور های مختلف دریافت میشود و در صورت خرابی پس از کد تایید ، هیچ گونه مسئولیتی به عهده نامبرکال نخواهد بود.

در صورتی که کد تایید را دریافت کنید ، اما ازش استفاده نکنید ، مبلغ از حساب کسر شده و قابل بازگشت نمیباشد.

در صورتی که کد تایید را دریافت کنید ، اما طبق زمان بندی اپلیکیشن و نرم افزار ها از کد استفاده نکنید تا وقت که منقضی شود ، امکان ارسال مجدد کد فعال سازی وجود نداشته و مبلغ بازگشت داده نمیشود.

پس از واریز و شارژ حساب ، امکان بازگشت وجود دارد و ممکن از هزینه کارت به کارت از 500 تا 750 تومان از حساب شما کسر شود.

و مبلغ به همان کارتی واریز میشود که به هنگام شارژ ، از آن استفاده کرده باشید.

در صورتی که شماره دریافتی ریپورت و یا مسدود بود ، مبلغ از حساب شما کسر نمیشود ، اما ممکن از به دلیل تلاش بیش از حد به هنگام ثبت نام ، به صورت خودکار شماره مسدود شود ، پس با کیفیت ترین شماره را انتخاب کنید و چندین حساب را روی یک گوشی نسازید.

 

شمارها به نرخ دلار ، هر روز در حال تغییر قیمت هستند ، بنابراین اگر امروز 3000 تومان ، حساب خود را شارژ کردید و فردا شماره 3200 تومان شد ، هیچگونه مسئولیتی به عهده نامبرکال نخواهد بود.