خرید شماره مجازی برای انواع برنامه ها از تمام کشور ها | نامبرکال1

فهرست

ورود | ثبت نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نـام
قوانین سرویس دهی عمومی:

نامبرکال فقط ارائه دهنده شماره مجازی میباشد و هرگونه سوئ استفاده از شمارها برعهده خود کاربر میباشد.

 

نامبرکال فقط تحویل دهنده شماره ،  و کد های تایید میباشد ، در صورت خرابی شماره ، هیچ مبلغی از حساب شماره کسر نمیشود ، اما در صورت دریافت کد تایید ، مبلغ کسر شده و در صورتی که به هر دلیل توسط نرم افزار ها مسدود شوید ، نامبرکال هیچگونه تعهدی نسبت به این مشکل نخواهد داشت ، زیرا وظیفه نامبرکال ، فقط تحویل کد تایید میباشد و نحوه استفاده شما ، به عهده نامبرکال نخواهد بود.

 

* شماره مجازی های ارزان ، ممکن است از کیفیت پایینی برخوردار باشد ، مانند دور تحویل دادن کد های تایید و.... 

* شمارهایی که موجودی آن ها رند میباشد(تعداد موجودی رند یعنی 1000 ، 1200 و.... ، ممکن از دورتر شماره را به شما تحویل دهند یا کلا شماره ای تحویل ندهند!

* برخی از شمارها از سرویس های مختلفی دریافت میشوند (حدود 8 اپراتور برای هر سرویس) نیاز است که در صورتی که کد تایید را دریافت نکردید ، سفارش را لغو کنید و مجددا از همان کشور مد نظرتون سرویس را انتخاب کنید تا خودکار شماره از اپراتور جدیدی را دریافت کنید. گاهی ممکن از نیاز باشد بیش از 10 تا 15 بار درخواست ارسال کد را دهید

تمام شمارها از اپراتور کشور های مختلف دریافت میشود و در صورت خرابی پس از کد تایید ، هیچ گونه مسئولیتی به عهده نامبرکال نخواهد بود.

* در صورتی که کد تایید را دریافت کنید ، اما ازش استفاده نکنید ، مبلغ از حساب کسر شده و قابل بازگشت نمیباشد.

* در صورتی که کد تایید را دریافت کنید ، اما طبق زمان بندی اپلیکیشن و نرم افزار ها از کد استفاده نکنید تا وقت که منقضی شود ، امکان ارسال مجدد کد فعال سازی وجود نداشته و مبلغ بازگشت داده نمیشود.

* پس از واریز و شارژ حساب ، امکان بازگشت وجود ندارد ( به دلیل تبدیل مبالغ به نرخ ارز) پس در واریز وجه دقت کنید.

* در صورتی که شماره دریافتی ریپورت و یا مسدود بود ، مبلغ از حساب شما کسر نمیشود ، اما ممکن از به دلیل تلاش بیش از حد به هنگام ثبت نام ، به صورت خودکار شماره مسدود شود ، پس با کیفیت ترین شماره را انتخاب کنید و چندین حساب را روی یک گوشی نسازید.

 

شمارها به نرخ دلار ، هر روز در حال تغییر قیمت هستند ، بنابراین اگر امروز 3000 تومان ، حساب خود را شارژ کردید و فردا شماره 3200 تومان شد ، هیچگونه مسئولیتی به عهده نامبرکال نخواهد بود.