شماره مجازی اپلیکیشن واتساپ ( whatsapp)

شماره مجازی واتساپ

درباره واتساپ:

واتس آپ یا واتساپ یک پیام رسان برای تلفن های هوشمند که به جهت سریع ترین راه برای ارتباط بین کاربران میباشد که تا کنون بیش از 5 میلیارد نصب داشته است

این شرکت اولین بار توسط بریان اکتون و یان کوم برنامه نویسی شد ، دو شخصی که ابتدا قصد داشتن به استخدام خود فیسبوک با دستمزد سالینه 150 هزار دلار در بیایند ، در آزمون فیسبوک قبول نشدن و تصمیم به برنامه نویسی واتس آپ گرفتن که بعد ها همین برنامه را به قیمت باور نکردی 475 تریلیون تومان به فیسبوک فروختند.

واتس آپ در حال جذب کاربران فیسبوک بود که روز به روز از کاربران فیسبوک کمتر و غیرفعالتر میشدند تا جایی که فیسبوک متوجه این خطر شد و واتس آپ را با قیمت رد نکردنی خریداری کرد.

هر بار که قصد داشتید وارد فیسبوک شوید ، باید رمز را وارد میکردید و بعضی وقت ها با فراموشی رمز عبور یا مشکلات تایید هویتی ، باعث میشد حدود 5 تا 10 دقیقه وقتتون هدر برود که با واتس آپ با یکبار وارد شدن به حساب ، دیگر نیازی نبود که هربار رمز و... را وارد کنید که همین باعث رشد سریع این اپلیکیشن و احساس خطر فیسبوک شد.

یکی از ویژگی های جالب این اپلیکیشن ، رمزنگاری تمام پیام های شماست که توسط هیچ کس قابل شناسایی نیست . واتس آپ برای شخصی که بتواند کوچک ترین باگ از واتس آپ را پیدا کند و آن را هک کند ، حدود 1 میلیون دلار بالغ بر 25 میلیارد تومان پاداش در نظر گرفته است.

 

لیست کشور های موجود به جهت خرید شماره مجازی واتس آپ ( whatsapp )

 

مشخصات بیشتر در مورد با واتس آپ

واتس آپ
واتساپ
برنامه‌ نویسان بریان اکتون، یان کوم
توسعه دهنده شرکت واتس‌ اَپ (خریداری شده توسط شرکت فیس‌ بوک)
انتشار ابتدایی ژانویه 200912 سال پیش
نوشته‌ شده با ارلنگ
سیستم‌ عامل ها اندروید، آی‌اواس، کای‌اواس (نرم افزار ویندوز، مک‌ او اس و برنامه تحت وب که فقط موقع نصب بودن اپلیکیشن روی گوشی و روشن بودن اینترنت کار میکند.) , مکینتاش
حجم 150 MB (آی‌اواس)
30 MB (اندروید)
موضوع پیام‌ رسان
پروانه نرم‌ افزار EULA
رتبه جهانی در الکسا 56 (30 مرداد 1400)
وبسایت
تعداد نصب در گوگل پلی
5 میلیارد نصب
جدیدترین نسخه
2.21.16.20
امتیاز از 5 نمره
4.1
قیمت فروش واتس آپ به فیسبوک
19 میلیارد دلار ( 475 بیلیون تومان)
امکانات محبوب
ایجاد گروه گفتگو ، پیام تصویری ، پرداخت های بانکی(فعال در هند)
دفتر مرکزی مانتین ویو, کالیفرنیا، آمریکا
افراد کلیدی ویل کچ‌ کارت (رئیس واتس‌ اَپ)

×حذف کادر
نماد اعتماد الکترونیک نامبرکال