خرید شماره مجازی کلاب هاوس ( clubhouse )

 

خرید شماره مجازی کلاب هاوس ( clubhouse )

امروز فروشگاه نامبرکال ، سرویس شماره مجازی کلاب هاوس را به لیست شمارهای خود افزود و میتوانید با بهترین قیمت شماره مجازی این اپلیکیشن را خریداری نمایید.

نسخه ios اپلیکیشن کلاب هاوس درست وقتی که ویروس کووید 19 در اوج بوده و افراد زیادی را مجبور به قرنطینه و خانه نشینی میکرد در آوریل سال 2020 و نسخه اندرویدی آن در 14 می 2021 منتشر شد.این برنامه با استفاده از کد های دعوتی که به کاربران اختصاص میداد ، توانست جلوی ساخت اکانت های فیک و تقلبی در کلاب هاوس را بگیرد.

از دلایلی که باعث رشد سریع این اپلیکیشن شد ، میتوان به حضور و دعوت سلبریتی ها به گفتگوی زنده بود که در اینستاگرام فقط امکان گفتگو بین 4 نفر به صورت همزمان محیا بود ، اما در کلاب هاوس شما میتوانید همزمان با هزاران نفر به گفتگو بپردازید.(فقط به صورت صوتی) . تنها راه ارتباط با افراد در این اپلیکیشن ، از طریق گفتگوی صوتی بوده و امکان لایو تصویری و متنی وجود ندارد.

در کلاب هاوس میتوانید اتاق های اختصاصی با موضوعات مختلفی را پیدا کرده و یا اتاق مخصوص خودتان را ساخته و با اشنایان خود ساعت ها بدون محدودیت به گفتگو بپردازید.البته در اتاق ها ، برای گفتگو کردن نیاز دارید که مدیران اتاق ها ، شما را تایید کنند که با کلیک بر آیکن دست ، این مجوز را به شما میدهند

نحوه ثبت نام با شماره مجازی در کلاب هاوس به چه صورت است؟

برای ثبت نام ، نیاز است که کد دعوت به شماره خریداری شده ارسال شود ، برای اینکار ، پس از خرید شماره ، کافیست که آن را برای دوستان و اطرافیانی که کلاب هاوس فعال را دارند ، ارسال نمایید ، سپس منتظر بمانید که شماره شمارا در کلاب هاوس وارد نموده و کد دعوت را به شماره ارسال کنند ، (کلاب هاوس ارسال میکند)سپس با وارد کردن شماره در اپلیکیشن و وارد کردن کد دعوت ، ثبت نام شما در کلاب هاوس کامل شده و میتوانید استفاده نمایید.

همچنین میتوانید پس از عضویت ، با شماره مجازی ، کد های دعوت به کلاب هاوس را در سطح اینترنت به فروش برسانید.

 

لیست کشور های فعال برای خرید شماره مجازی کلاب هاوس :

کشـور قیمـت
روسیه 2,600 تومان دریافت شماره

 

 

 

لینک های دانلود کلاب هاوس:

نسخه iOS (اپل)

نسخه اندروید

نسخه ویندوز

نسخه macOS