شماره مجازی فیسبوک ( Facebook )

شماره مجازی فیسبوک

درباره فیسبوک ( Facebook ):

فیسبوک ، یک وبگاه شبکه اجتماعی میباشد که دفتر آن در کالیفرنیا آمریکا قرار دارد. فیسبوک ابتدا با نام thefacbook در سال 2004 توسط مارک زاکربرگ و چندتن از دوستان هم دانشگاهی او راه اندازی شد.

تا سال 2021 فیسبوک 3 میلیارد کاربر فعال ماهیانه جمع آوری کرده است.در سال 2012 این شرکت ، اپلیکیشن واتس آپ را خریداری کرد که آن نیز حدود 1 میلیارد کاربر فعال داشت که گران ترین اپلیکیشنی که فروخته شده نام گرفت ، آن هم با مبلغ 19 میلیارد دلار.

درآمد فیسبوک از تبلیغات بین استوری و بین پستی به دست می آورد.در سال 2021 برخی از رسانه ها گزارش داده اند که فیسبوک قصد دارد نام خود را تغییر دهد تا تمرکز خود را بروی محصول جدید بگذارد.

لیست کشور های موجود به جهت خرید شماره مجازی فیسبوک ( Facebook )

 

در صورتی که شماره مجازی فیسبوک ، ریپورت باشد ، مبلغ از حساب شما کسر نمیشود و میتوانید مجددا شماره دیگری را تهیه نمایید.

 

از فیسبوک بیشتر بدانیم:

جالب است بدانید اولین ایده فیسبوک ، برای امتیاز به دانشجو های دانشگاه هاروارد بوده. به این صورت که مارک زاکربرگ عکس های دانشجویان را در فیسبوک نمایش میداده و بازدید کنندگان میتوانستند بین دو عکس ، به یکی امتیاز دهند و اگر عکس را امتیاز نمیدادند ، عکس حذف میشده و عکس دانشجو دیگری جایگزین میشده تا کاربر مجددا بین دو عکس یکی را انتخاب کنند تا جایی که در نهایت یک عکس بیشترین رای را به دست می آورد و محبوب ترین میشد.با استقبال بالایی که از این طرح شد ، روز به روز امکانات بیشتری به فیسبوک اظافه شد تا در نهایت نسخه شبکه اجتماعی فیسبوک راه اندازی شد.

همیشه رنگ آبی بودن فیسبوک به این دلیل است که موسس فیسبوک یعنی مارک زاکر به کور رنگی مبتلا بوده و جز رنگ های خاص مثل آبی ، رنگ های دیگری را نمیتواند تشخیص دهد.

پس از سرو صدا کردن نسخه اول فیسبوک ، مارک زاکربرگ توانست 500 میلیون دلار از شرکت های سرمایه گذاری ، سرمایه جذب کند و در سرتاسر جهان فیسبوک را منتشر کند.

با زیاد شدن کاربران فیسبوک در اوایل راه اندازی ، به دلیل اینکه فیسبوک به سرور های دانشگاه متصل بوده ، باعث به هم ریختن تمام سرور های دانشگاه هاروارد میشود و خسارات زیادی را به سرور های هاروارد وارد میکند.

گران ترین خرید فیسبوک ، برای خرید امتیاز واتس آپ بوده که مبلغ 19 میلیارد دلار خریداری شده.

جالب است بدانید ، برنامه نویس فیسبوک ، شخصی بوده است که قبل از اینکه واتس آپ را بنویسد ، در مصاحبه استخدامی فیسبوک شرکت کرده است ، اما از سمت فیسبوک قبول نشده. در صورتی که اگر در فیسبوک استخدام میشد ، ممکن بود هرگز ایده واتس آپ به ذهنش خطور نمیکرد و حقوق سالیانه اش فقط 150 دلار دلار بوده که پس از 10 سال فقط 1.5 میلیون دلار میشد. اما با قبول نشدن در شرکت فیسبوک ، واتس آپ را برنامه نویسی کرد و همان برنامه را 19 میلیارد دلار ( به تومان ضربدر دلار 28000 تومانی میشود 532,000,000,000,000 تومان!!)

در 5 اکتبر سال 2021 فیسبوک به مدت 6 ساعت از دسترس خارج شد که این مسئله باعث ریزش سهام به ارزش 16 میلیارد دلار بوده است.

همچنین پس از واتس آپ ، اینستاگرام را خریداری کرد. در صورتی که این دو اپلیکشن را خریداری نمیکرد ، احتمال این بود که فیسبوک به فراموشی سپرده شود ، زیاد واتس آپ و اینستاگرام ، به این دلیل محبوب بودند که نیازی نبود برای هر بار ورود به حساب ، رمز عبور را مجددا وارد کنید و در سریع ترین زمان ممکن میتوانستید به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

 

بیشتر استفادها از شماره مجازی فیسبوک ، به جهت ساخت حساب برای افزایش عضو چنل ها و یا تبلیغات استفاده میشود.

×حذف کادر
نماد اعتماد الکترونیک نامبرکال