شماره مجازی آمریکا ( united states of america )

شماره مجازی آمریکا ( united states of america )

درباره شماره مجازی آمریکا:

از شماره مجازی آمریکا ، بیشتر به جهت دور زدن تحریم های آمریکا استفاده میشود.

به این صورت که هر موقع سعی دارید که در سایت های معروف و پر کاربری مثل مایکروسافت ثبت نمایید ، برای تایید حساب ، نیاز دارید شماره خود را تایید کنید که کدی را برای شماره شما ارسال میکند تا هویت شما تایید شود ، اما به دلیل تحریم ها ، از شمارهای ایرانی در سایت های آمریکایی نمیتوان استفاده کرد.

از شماره مجازی آزاد در آخر لیست میتوانید برای استفاده در سایت و اپلیکیشن هایی که در لیست زیر آورده نشده است ، استفاده نمایید (مثل سایت های جدید و یا کم کاربرد)

شماره مجازی آمریکا از پرکاربرد ترین شمارهای نامبرکال بوده و در صورتی که قصد استفاده عمده و زیاد از این نوع شماره را دارید ، میتوانید با تیکت به مدیریت ، از تخفیف بالایی برخوردار شوید.

 

لیست سایت و اپلیکیشن های موجود برای کشور آمریکا ( USA )

چیزی یافت نشد!Array

 

نحوه تهیه شماره آمریکا:

برای دریافت شماره مربوط به هر اپلیکیشن و برنامه ، روی گزینه دریافت شماره کلیک کنید(بنفش رنگ) . سپس در صفحه جدید نیاز است که ثبت نام نمایید ( از طریق گزینه ثبت نام) پس از ثبت نام به صفحه لیست نرم افزار ها بازگشته و پس از انتخاب مجددا اپلیکیشن مورد نظر ، گزینه خرید شماره مجازی را انتخاب نمایید تا وارد صفحه تحویل شماره شوید.

در صفحه ی جدید ، شماره مخصوص اپلیکیشن مورد نظر خودرا میتوانید مشاهده نمایید.اکنون شماره را کپی نمایید و به هنگام ثبت نام در نرم افزار مورد نظر ، شماره را وارد نمایید. پس از ثبت نام در آن اپلیکیشن یا سایت مورد نظر ، کدی را به جهت تایید شماره شما(شماره مجازی) ارسال میشود و این کد در پنل ، در جایی که شماره را دریافت کردید ، ارسال میشود.سپس پس از وارد کردن کد ، میتوانید ثبت نام خود را کامل نمایید.