شماره مجازی اینستاگرام

شماره مجازی اینستاگرام

درباره اینستاگرام و فکت های آن:

اینستاگرام در سانفرانسیسکو توسط کوین سیستروم و مایک کریگر با نام بوربن (Burbn) راه اندازی شد و بعدها به instagram تغییر نام داد.
هدف آنها از راه اندازی این اپلیکیشن ، به اشتراک گذاری عکس از لحظه به لحظه از زندگی بود و نام اولیه این برنامه به همین دلیل بوربن بود ، ولی با توسعه یافتن بیشتر این برنامه ، آنرا با الگو گرفتن از دو نام : "instant camera"(دوربین فوری) و " telegram "(تلگرام) به instagram تغییر نام دادند.

اینستاگرام در ابتدا کار خود را با بودجه 500,000 دلاری آغاز کرد . جاش ریدل در ماه اکتبر به عنوان مدیر انجمن و شاین سوینی در ماه نوامبر به عنوان مهندس و جسیکا زولمن در آگوست 2011 به عنوان مدیر انجمن ، به اینستاگرام پیوستند.

اولین پست اینستاگرام توسط مایک کریگر در سال 2010 منتشر شد که عکسی از ساحل بندر بود ،همچنین چند روز بعد ، او عکسی از همسر و سگ خود را منتشر کرد که در کپشن عکس ، به اشتباه متنی را اشتباه نوشت و منتشر کرد که آن متن به اولین اشتباه اینستاگرام لقب گرفت.

در 3 آوریل 2012 ، اینستاگرام نسخه ای از برنامه خود را برای گوشی های اندروید منتشر کرد ،  و در کمتر از یک روز بیش از یک میلیون بار  دانلود شد. برنامه اندروید از آن زمان دو به روزرسانی مهم دریافت کرده است: اول ، در مارس 2014 ، که حجم فایل برنامه را به نصف کاهش داد و عملکرد را بهبود بخشید ؛ سپس در آوریل 2017 ، یک حالت آفلاین اضافه کرد که به کاربران امکان می دهد بدون اتصال به اینترنت برای مشاهده تصاویر و پیام های ذخیره شده استفاده کنند.

در زمان اعلام ، گزارش شد که 80 درصد از 600 میلیون کاربر اینستاگرام در خارج از ایالات متحده قرار دارند و در حالی که عملکرد فوق در اعلام آن فعال بود ، اینستاگرام نیز قصد خود را برای در دسترس قرار دادن ویژگی های بیشتر به صورت آفلاین اعلام کرد.

در 9 آوریل 2012 ، فیس بوک ، اینستاگرام را به مبلغ 1 میلیارد دلار به صورت نقدی و سهام خریداری کرد ، دفتر تجارت بریتانیا این معامله را در 14 آگوست 2012  تأیید کرد و در 22 آگوست 2012 ، کمیسیون فدرال در ایالات متحده تحقیقات خود را بست و اجازه داد این معامله ادامه یابد.  در 6 سپتامبر 2012 ، قرارداد بین اینستاگرام و فیس بوک رسماً با قیمت خرید 300 میلیون دلار به صورت نقدی و 23 میلیون سهم از سهام بسته شد.

طبق گزارش CNN ، این معامله درست قبل از عرضه عمومی اولیه فیس بوک با قیمت معامله با یاهو 35 میلیون دلار مقایسه شد! . مارک زاکربرگ گفت که فیس بوک "متعهد به توسعه مستقل اینستاگرام است."

 

لیست کشور های موجود به جهت خرید شماره مجازی اینستاگرام

برخی از دلایل استفاده از شماره مجازی اینستاگرام ، به جهت ساخت هزاران اکانت instagram بوده و مدیران سایت های فروش فالوور و لایک اینستاگرام از این طریق به درآمد بسیار بالای میرسند .

×حذف کادر
نماد اعتماد الکترونیک نامبرکال