شماره مجازی پی پال ( Paypal )

شماره مجازی پی پال

پیشنهاد میشود به هنگام ثبت نام در پی پال ، آی پی را به کشوری که شماره مجازی آنرا تهیه میکنید ، تغییر دهید

 

لیست کشور های موجود به جهت خرید شماره مجازی پی پال ( Paypal )

 

در صورتی که شماره مجازی پی پال (Paypal) ، ریپورت باشد ، مبلغ از حساب شما کسر نمیشود و میتوانید مجددا شماره دیگری را انتخاب نمایید.

 

درباره پی پال بیشتر بدانیم:

پی پال در سال 1998 یک سیستم درگاه پرداخت واسط آنلاین میباشد که توسط پیتر تیل، لوک نوسک و مکس لوچین بنیانگذاری شد.اولین نسخه از سیستم پرداخت الکترونیکی پی پال در سال 1999 راه اندازی شد.در مارس ، این شرکت با شرکتی که ایلان ماسک صاحب آن بود ، ادغام شد.ماسک در مورد آینده این کسب و کار که در حال توسعه یافتن بود ، بسیار خوشبین بود اما بیل هریس با این نظر مخالف بود و به همین دلیل شرکت را در سال 2000 ترک کرد.پی پال سهام خود را با نام PYPL با قیمت 13 دلار برای هر سهم قرار داد که بیش از 60 میلیون دلار درآمد داشت.

مدت کوتاهی پس از فعالیت پی پال ، در سال 2002 توسط شرکت Ebay به مبلغ 1.5 میلیارد دلار خریداری شد.تا پایان سال 2007 یعنی 5 سال بعد ، پی پال 1.8 میلیارد درآمد داشت.

تا سال 2010 پیپال به 100 میلیون حساب کاربری فعال در 190 بازار دست یافت.

در سال 2011 زمانی که پی پال حساب ویکی لیکس را مسدود کرد ، مورد حمله هکرای معروفی قرار گرفت.

در 1 سپتامبر 2015، PayPal پلت فرم پرداخت همتا به همتا خود را راه اندازی کرد، سرویسی که به کاربران اجازه می دهد یک لینک سفارشی برای درخواست مبلغ از طریق متن، ایمیل، یا سایر سیستم عامل های پیام ارسال کنند.

 

 

×حذف کادر
نماد اعتماد الکترونیک نامبرکال