شماره مجازی جیمیل و گوگل ( Google , Gmail )

شماره مجازی جیمیل و گوگل

از شماره مجازی گوگل میتوانید برای ساخت جیمیل ، بلاگر و دیگر خدمات گوگل استفاده کنید.

به جهت تهیه شماره مجازی گوگل ، از لیست زیر ،نام کشور مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه دریافت شماره را انتخاب کنید.(قبل از انتخاب گزینه از صفحه اصلی سایت ، وارد پنل شوید یا ثبت نام نمایید)

اکثر موارد استفاده از شماره مجازی گوگل ، به جهت ساخت ایمیل میباشد که در این پست ، عنوان را خرید شماره مجازی جیمیل قرار داده ایم ، اما شما میتوانید برای دیگر سرویس های گوگل از این نوع شماره استفاده کنید.

 

لیست کشور های موجود به جهت خرید شماره مجازی جیمیل و گوگل ( Google , Gmail )

 

در صورتی که شماره مجازی گوگل (Google , Gmail) ، ریپورت باشد ، مبلغ از حساب شما کسر نمیشود و میتوانید مجددا شماره دیگری را انتخاب نمایید.

 

از گوگل بیشتر بدانیم:

گوگل ، یک شرکت چند ملیتی آمریکا است که کار خود را با عنوان موتور جستجوگر محتوا در میان وبسایت ها آغاز کرد.این شرکت در سال 1994 توسط دو دوست با نام لری پیج و سرگئی بین در زمانی که در مقطع دکترا بودند تاسیس شد.

این شرکت در سال 2004 وارد با عرضه اولیه عمومی ، وارد بورس شد.در سال 2015 این شرکت زیرمجموعه شرکت مادر ، یعنی آلفابت در آمد.

ساندار پیجای ، از قدیمی ترین کارمندان گوگل ، در سال 2015 به عنوان مدیر عامل گوگل و در سال 2019 به عنوان مدیر عامل آلفابت منصوب شد ، در صورتی که در سال 2011 قصد ترک گوگل را داشت.

در سال 2021، اتحادیه کارگران الفابت تأسیس شد که عمدتاً از کارمندان Google تشکیل شده است.

رشد سریع این شرکت به دلیل خرید امتیاز محصولات مختلف بود ، محصولاتی مانند : ایمیل (gmail) اپلیکیشن مدیریت زمان (google calendar) , گوگل ترجمه ، گوگل مپ ،ویز ، یوتیوب ، بلاگر ، و...

گوگل همچنین محصولاتی مانند ، راننده خودکار ، گوگل هوم(هوشمند سازی منزل) را در حال توسعه دادن هست.

جالب است بدانید که گوگل ، برای استخدام افراد به مدارک تحصیلی آنها توجهی ندارد و فقط و فقط به تخصص آنها در هر زمینه ای توجه میکند .

 

 

×حذف کادر
نماد اعتماد الکترونیک نامبرکال