خرید شماره مجازی برای انواع برنامه ها از تمام کشور ها | نامبرکال1

فهرست

ورود | ثبت نام
ورود به حسـاب کاربری
بازیابی رمز عبور
آیا حساب کاربـری ندارید؟!
ثبت نـام
خرید شماره مجازی برای انواع برنامه ها از تمام کشور ها | نامبرکال
کاربرد های شماره مجازی در کجاست؟

کاربرد های شماره مجازی در کجاست؟

بسیاری از کاربران از خود میپرسند که ما که شماره تلفن واقعی خودمونو داریم ، پس خرید شماره مجازی چه لزومی دارد؟

کاربرد های شماره مجازی در کجاست؟

مورد اول : احتمالا بسیار بسیار براتون پیش اومده که بخواهید در وبسایتی ثبت نام کنید ، اما از شما شماره تماس برای فعال سازی حساب بخواهد ، بسیار از سایت های خارجی ، فقط به شماره های مربوط به کشور خودشون پیامک ارسال میکنند و این خودش باعث میشود که دست و بال ما برای ثبت نام در اون سایت بسته بشه.

خب در این مورد میتوان از شماره مجازی کمک گرفت ، فقط کافیست شماره کشور خواسته شده( مربوط به اون سایت مد نظرتون ) و از لیست شمارها انتخاب نمایید تا شماره ای به صورت تصادفی دریافت نمایید. سپس شماره دریافت شده را در موقع ثبت نام وارد نمایید تا اس ام اس تایید شماره براتون به پنل ارسال شود.

 

مورد دوم : اینکه بعضی از سایت های بزرگ به تمام کشور ها پیامک ارسال میکنند ، اما به دلیل تحریم بودن ایران ، شماره تلفن ایرانو قبول نکنند و مجدد نیاز به شماره مجازی خواهید داشت ، این بار فقط کافیست نرم افزار یا وبسایت مورد نظرتونو انتخاب نمایید ، تا لیست کامل شمارها رو مشاهده نمایید. 

 

مورد سوم : ساخت اکانت های مختلف در شبکهای اجتماعی ، قطعا بسیاری از کسانی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ و فضای مجازی فعالیت دارند ، در شبکه های اجتماعی با هر شماره مجازی میتوانند یک حساب داشته باشند ، و ممکن است بخواهید یک حساب مخصوص کسب کار ، یک حساب برای فعالیت شخصی و یک حساب برای فعالیت متفرقه داشته باشید  ، خب همه ی این حساب ها رو نمیتوان با یک شماره تلفن ساخت و برای ساخت بیشتر حساب های شبکهای اجتماعی ، نیاز به شماره مجازی خواهید داشت.

 

شماره مجازی ، ارزانتر از سیمکارت !!!
قیمت ارزان ترین شماره مجازی های موجود در نامبرکال ، از 1200 تومان شروع میشود ، یعنی نیازی نیست برای ثبت نام در وبسایت ها و نرم افزار ها ، سیم کارت جداگانه تهیه کنید و به صرفه ترین راه ، استفاده از شماره مجازی میباشد.

×حذف کادر
پیام به پشتیبانی